به پایگاه اطلاع رسانی شهدای تاسوکی، شهدای ترور استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

عناوین اصلی
صفحه نخست
سيستان
شهداي روحانی
شهداي فاجعه تاسوكي
روايت تاسوكي
بیانیه ها و گلایه ها
فيلم فاجعه تاسوكي
شهدای مسجد علی بن ابیطالب
شهدای مسجد جامع
شهدای پیشین
شهدای تاسوعا چابهار
شهدای ایران
شهدای جهان اسلام
نكته ها
اخبار
يادداشت
گالري تصاوير
نقشه پايگاه
تماس با ما
پیوندها
-
http://www.tasooki.com/images/banners/downloudhabibdelha1.gif

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات 
 
صفحه نخست
 
قاطعانه با فساد در نيروي انتظامي برخورد مي‌شود

فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي‌ايران گفت: قاطعانه با فساد احتمالي در اين نيرو برخورد مي‌شود و در اين راه عزمي راسخ وجود دارد.

سردار "اسماعيل احمدي مقدم" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در زاهدان بيان كرد: هر كس در نيروي انتظامي مرتكب تخلف شود به مراجع قضايي و كميسيون رسيدگي مربوطه معرفي مي‌شود و به شدت با او برخورد خواهد شد.

وي امسال را سال تكميل انسداد مرز دانست و اظهار داشت: تاكنون در اين زمينه  ۷۰درصد پيشرفت حاصل شده و تلاش مي‌شود در شش ماهه نخست سال اين طرح به پايان برسد.

او بيان كرد: مهمترين تمهيد در نظر گرفته شده نيروي انتظامي در شهرهاي مرزي پاكسازي اين مناطق از اتباع بيگانه است.

فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران همچنين آثار اجراي طرح امنيت اجتماعي را در برخورد با افراد نابهنجار، اراذل و اوباش و مزاحمان خياباني مطلوب عنوان كرد.

به گزارش ايرنا، احمدي مقدم تاكيد كرد: اين طرح هر زمان و هرجا كه لازم باشد با دقت و توانايي انجام مي‌شود.

وي افزود: مردم نيز همكاري خوبي در اجراي اين طرح داشته‌اند و اكنون چهره تهران در مقايسه با پيش از اجرا طرح امنيت اجتماعي پاكتر از گذشته شده است.

او ادامه داد: تعدادي از اراذل و اوباش در اين زمينه دستگير شده‌اند كه شمار آنها تا ديروز سه‌شنبه كه روز دهم اجرا طرح بود، كمتر از  ۱۰۰نفر بوده كه به مراجع قضايي معرفي شدند.

فرمانده ناجا با هدف معرفي جانشين فرماندهي قرارگاه عملياتي حضرت رسول (ص) به زاهدان سفر كرده است.

 

نظرات (1) | تعداد مشاهده :3175 | چاپ | ارسال | ادامه مطلب...

 
در حاشیه فیلترینگ وب نوشته های سیستانی

به قول سعدی٬ سگ را باز کرده اند و سنگ را بسته اند

اندر احوالات مسئولین دلسوز در امر فیلترینگ همین بس که سایت ها و وبلاگ های زیر که میتوانید به آنها سر بزنید، همچنان در دسترس هستند، اما چند وب نوشته بچه های همیشه مظلوم سیستانی فیلتر شده است، خودتان قضاوت کنید آیا حادثه تاسوکی نباید پیش می آمد؟

تازگی ها هم که یک مسئول سیستانی منصوب کرده اند، عده ای توی راهروهای مجلس رژه میروند که الا و بالله مسئول حادثه تاسوکی همین استاندار هست...

 

1- الجهاد 2-بلوچ توار 3-دفاع از خلق کردستان (HPG) 4-حیات آزاد کردستان (PJAK) 5- تفتان بلوچ 6- توحیدی ها 7-جبهه مردم بلوچستان  8-جنبش مقاومت مردمی (جندا...) 9-پهره 10-بلوچ نیوز

 

انگار همین دیروز بود که هلی کوپتر حامل فرمانده سپاه غرب کشور توسط گروهک پژاک ساقط شد و یا اتوبوس حامل نیروهای سپاه توسط جنبش مقاومت مردمی منفجر گردید و یا آن حادثه شوم تاسوکی...

میخواستیم لینک سایت های فوق را هم قرار دهیم اما به خاطر اینکه فردا نگویند، اینها برای ضد انقلاب تبلیغ میکنند منصرف شدیم.

اولين نظر را شما بدهيد | تعداد مشاهده :3685 | چاپ | ارسال | ادامه مطلب...

 
فروزش و نگارش نامه اعلمی به دهمرده

بر اساس شنیده ها اعلمی نماینده تبریز پذیرفته که در سخنرانی خود نسبت به مسئولین استان سیستان و بلوچستان تندروی هایی داشته است و بر اساس اطلاعات غلطی که فروزش نماینده زاهدان به وی داده متن سخنرانی و نامه هایش را تنظیم میکرده است.

همچنین قرار است استاندار سیستان و بلوچستان برای ارایه گزارش در مجلس حاضر شود. این موضوع  بنا به درخواست وزیر کشور انجام میشود. البته مشخص نیست این ارایه گزارش در صحن علنی باشد و یا یکی از کمیسیون های آن.

اولين نظر را شما بدهيد | تعداد مشاهده :4305 | چاپ | ارسال | ادامه مطلب...

 
بیایید خودمان را فیلتر نکنیم

این روزها سالروز صدور منشور آزاداندیشی از سوی مقام معظم رهبری است. ۴ سال پیش و در پاسخ به نامه جمعی از طلاب و اساتید حوزه علیمه، ایشان این منشور را که مشتمل بر نظریاتی بسیار گرانقدر راجع به راه اندازی کرسی های نظریه پردازی، مناظره در دانشگاها و در مجموع راههایی برای رونق بازار علم علی الخصوص علوم انسانی در چارچوب نظام اسلامی بود ارایه دادند.

متاسفانه با گذشت ۴ سال از صدور این منشور هنوز هیچ اتفاق ماثری نیافتاده است. غالباً مدیریت های بسته و دگم در حوزه دانشگاه ها و آموزش عالی عامل اصلی کندی این روند هستند.

پس از این مقدمه باید به این نکته اشاره کنم که محیط اینترنت و وب میتواند یکی از محمل های اجرای این منشور و تبادل آرا و تضارب اندیشه ها باشد.

طی سالهایی که اینترنت به ایران وارد شده، میشود گفت در زمینه افزایش کاربر از شتاب خوبی برخوردار بوده است. اما از آن جهت که ایرانیان تقریباً به جز فارسی علاقه ای به آموختن زبان دیگری ندارند و همچنین وب سایت های مفید فارسی بسیار اندک هستند، کاربران یا به چت رو آورده اند و یا مطالعه برخی سایت های طالع بینی هندی و چینی و ...

مسئولین در کشور ما بعد از ورود نمادهای فناوری، به فکر زیرساخت و فرهنگ سازی و فرهنگ استفاده از فناوری میشوند. این نشان از چه دارد؟

شهید آوینی در جایی با ذکر نقل قولی از نیچه که خطاب به نخبگان میگوید: "خانه هایتان را در مجاورت کوههای آتشفشان بنا کنید" از برخی سیاستهای حاکم بر حوزه فرهنگ انتقاد میکند. و این نکته را یادآور میشود که این نخبگان ما باشند که به استقبال فناوری بروند تا زمینه را برای استفاده عامه مردم فراهم سازند. زیرا اگر فناوری به سراغ عامه برود یقیناً آسیب زاست و جبران آسیب ها هم زمان میبرد هم امکانات.

باز هم باید بگویم که متاسفانه مسئولین ما که شاخه یی از نخبگان محسوب میشوند نه تنها به استقبال فناوری نمیروند بلکه از آن فرار میکنند و وقتی متوجه آسیب های آن میشوند سعی در حذف صورت مسئله مینمایند، بدون اینکه به این موضوع بیندیشند که اگر در ابتدا مدیریت درستی میشد امروز به این تلاش ها نیازی نبود.

کشور ما هر جا که به استقبال فناوری رفته و آن را کانالیزه و نهادینه نموده است توانسته از مزایای آن بهره ببرد. نظیر آنچه که در بحث شبیه سازی و سلول های بنیادی اتفاق افتاد که با فتاوای راهگشای مقام معظم رهبری امروز در این علم در مرز تکنولوژی قرار داریم.

اما برگردیم به اینترنت، با گسترش وب در ایران و عدم گسترش وب سایت های مفید فارسی (که  دانشگاهها میتوانستند خلا را پر کنند اما اینگونه نشد و میبینید که وب سایت های دانشگاه ها از بیخودترین و مزخرف ترین وب سایت های فارسی هستند) این وبلاگ نویسان بودند که به کمک زبان فاسی در عرصه وب آمدند.

گسترش وبلاگهای فارسی (هرچند که در بین آنها همه نوع مفید و مضر یافت میشود) محملی بوده و هست برای آزاداندیشی و تضارب آرا که متاسفانه سیاست های حاکم بر فرهنگ حتی به سایت ها و وبلاگ های خودی هم رحم نمیکند.

نمیگوییم که بیایید دلاور و بی بی سی و ... را رفع فیلتر کنید اما اجازه داده شود که معتقدین به نظام اسلامی در چارچوب انقلاب و قانون اساسی به بیان آرا و نظرات خود بپردازند.

برای بزرگ شدن اول باید ظرفیت درونی خودمان را افزایش دهیم...

وبلاگ حماسه شرق

اولين نظر را شما بدهيد | تعداد مشاهده :3075 | چاپ | ارسال | ادامه مطلب...

 
<< شروع < قبل 81 82 83 84 85 بعد > پایان >>

صفحه 325 - 328 از 339
 
Advertisement
تازه هاي سايت
لینک Rss مطالب